Dtv Nieuws zoekt creatieve, journalistieke duizendpoot
De redactie van Dtv Nieuws is dringend op zoek naar een nieuwsgierige, creatieve, journalistieke duizendpoot. Om onze kijkers, lezers en volgers in Oss, Den Bosch, Maashorst en Bernheze nóg beter te bedienen, zoeken we een verslaggever die van alle markten thuis is.
Dtv Nieuws verzorgt nieuws en de achtergronden daarbij op tv, site, socials en radio. Dat doet de redactie voor de drie Dtv-zenders Oss-Bernheze, Den Bosch en Maashorst, en voor radiozender Mfm Brabant. We werken met het principe online first en timmeren stevig aan de weg met onze sociale media.
Mooi in beeld
De verslaggever die we zoeken werkt in teamverband maar kan ook prima zelfstandig opereren. Vloeiend schrijven en de juiste vragen stellen zijn heel belangrijk, maar weten hoe je een verhaal mooi in beeld brengt is dat net zo goed. Uiteraard kun je monteren en heb je een rijbewijs.
Op dit moment zoeken we een verslaggever voor 40 uur. Heb je interesse in een droombaan voor journalistieke starters, klik dan hier